Do našeho týmu hledáme posily na pozici servírka- číšník. V případě zájmu volejte na tel. 603 432 359 nebo se přijďte domluvit osobně k nám do restaurace.

Restaurace U Potoka Hostivice

Jídlo s sebou / rozvoz | Hostivice

Restaurace nabízí rozvoz jídla zdarma Hostivice, Jeneč, Chýně, Sobín.
Jídlo si také můžete odnést s sebou.

Nejlepší restaurace v centru!

Nechejte se okouzlit naší českou kuchyní. Čerstvost a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád.  Nabízíme vína z Moravy z rodinného vinařství Kubík a nealkoholické bezlepkové pivo Ferdinand a samozřejmě nesmí chybět pivo Plzeň. Užívejte si pobyt u nás a surfujte po internetu zdarma.

Využijte výhod rozvozu jídel

Jsme bezbariérová restaurace. Domácí mazlíčci jsou u nás vítaní! Vždy Vás rádi uvidíme! Přijímáme bezkontaktní platby, karty VISA, stravenky Ticket Restaurant®, karty Mastercard, karty Maestro a debetní karty. Samozřejmě můžete platit i v hotovosti. Pokud si rádi vychutnáváte jídlo v pohodlí domova, neváhejte využít našich služeb – rozvoz jídel přímo domů. Zajišťujeme profesionální cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Kvalita a seriózní jednání jsou našimi zásadami. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum. Nabízíme cateringové služby. Zašlete nám svou objednávku. Hledáte místo pro váš svatební den? Bude nám ctí postarat se o to, aby byl od začátku až do konce jedinečný. V neděli a pondělí máme zavřeno. Ostatní dny jsme tu pro Vás.

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Čsl. Armády 134, 25301 Hostivice, Česká republika

Naše otevírací doba

Pondělí
zavřeno
Úterý
10:00 – 17:00
Středa
10:00 – 17:00
Čtvrtek
10:00 – 17:00
Pátek
10:00 – 17:00
Sobota
11:00 – 15:00
Neděle
zavřeno

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue